Başkan Topaloğlu, Kemer’deki acentecilerle bir araya geldi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de turizm sektörüne hizmet eden acentecilerle bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu. 
 
Kemer Belediyesi’nde düzenlenen toplantıya, Başkan Topaloğlu’nun yanı sıra Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Cansın Efir ve acenteciler katıldı. 
 
Toplantıda, Kemer Belediyesi Kültür Evi ve Kemer Villa adıyla bilinen Ters Ev’e acenteler aracılığıyla turist çekmek ve Kemer’in tanıtımına katkı sağlayacak faaliyetler ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. 
 
Acentecilerin isteklerini ve önerilerini de dinleyen Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kültür Evi ile Ters Ev’in Kemer tanıtımı için önemli olduğunu söyledi. 
 
Başkan Topaloğlu, tüm acentecilere iyi bir turizm sezonu geçirmelerini temenni ettiğini belirterek, “Amacımız Kemer’e gelen misafirlerimize daha kaliteli bir hizmet vermek. İlçemizde bulunan tarihi ve kültürel yerleri daha fazla tanıtmak. Bu yerlere misafirlerimizi nasıl çekebiliriz diye acentecilerimizle görüştük. İş birliği içerisinde Kemer’imize katkı sağlayacağız. Turizmi daha kaliteli hale getirmek ve çeşitlendirmek için acentecilerimizin fikirleri bizim için önemli. Destekleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Acentecilerden Kültür Evi’ne ziyaret
 
Toplantı sonrasında acenteciler, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin ve Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Cansın Efir ile Kemer Belediyesi Kültür Evi’ni gezerek incelemelerde bulundu. 
 
Kültür Evi’ni gezen acenteciler, Kültür Evi Sorumlusu Ramazan Kar’dan bilgi aldı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir