Aziz Yıldırım şampiyonluk için resti çekti; söz verdi

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, “Başkan seçilirsem ve ilk sene şampiyon yapamazsam; olağanüstü kongreye gideceğim. Size söz veriyorum” dedi.

Fenerbahçe’de Seçim tarihi yaklaşıyor. Başkan adayı Aziz Yıldırım, üyelerle biraraya geldi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım başkan olması halinde ilk sezonunda şampiyon olamazlarsa olağanüstü kongreye gideceğini belirterek, şöyle dedi:

“Karşı taraf cuma gününe kadar hoca ve 2 oyuncu açıklamaya çalışıyor. Gördünüz mü Aziz Yıldırım ne büyük adammış? Başkan seçilirsem ve ilk sene şampiyon yapamazsam; olağanüstü kongreye gideceğim. Size söz veriyorum.”

Yıldırım, Ali Koç yönetimine Mourinho üzerinden eleştirilerde bulunarak, “Bunlar, menajerlerine Mourinho’ya gidip ‘Aziz Yıldırım enkaz bıraktı’ dedirtmişler. Konuşuyorduk… Adamın önünde tesisler açıktı, sordum ‘Bunları kim yaptı biliyor musun?’ dedim. Ben onunla neden televizyona çıkayım? Ne var, ne konuşacağız? Ben sizinle çıkarım siz haddinizi bilirsiniz, ben haddimi bilirim. Öyle bir şey olabilir mi?” diye konuştu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir